Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Környezetmérnöki Bsc végzettsé...

Környezetmérnöki Bsc végzettségel, milyen Msc szakot/szakokat lehet/érdemes elvégezni (a környezetmérnök Msc-n kívül)?

Figyelt kérdés

2019. dec. 17. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Műszaki területen vegyészmérnök.

Természettudományi területen vegyész, vagy biotechnológus.

Mindegyikhez kellenek plusz kreditek, viszont bármelyiket választod, jó lehetőségeid lesznek!

2019. dec. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
Egy normálisabb bsc mérnöki képzéssel többre mennél. Nézd meg a felvi.hun különböző mérnök szakok szakleírásában a statisztika szerinti fizetéseket és hasonlítsd össze. Rájössz majd, hogy miért írom ezt. Ha szerencséd van ilyen alap tárgyakat mint matek, gazdasági és jogi dolgok meg hasonlókat talán el tudsz fogadtatni és rövidül a képzés. Nézd meg a szatisztikát amit mondtam.
2019. dec. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Nem a fizetésen múlik melyik szakma/pálya értelmes. Ha valakit ez érdekel az adott szakma akkor csinálja azt, ne a fizetésen múljon már.


Amúgy meg vízgazdálkodás hulladék gazdálkodás ha maradnál a környezetmérnök irányban. Vízre mindig lesz szükség, szemét meg csak egyre több lesz.

2019. dec. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vízes hivatalos szerveknél meg örülhetne 150 ezres kezdő fizetésnek, amikor egy garzon is már 120+rezsi.
2019. dec. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szateszka válasza:
59%
Sajnos a környezetmérnök nagyon rossz választás volt. tapasztalat. Sokan a elmentek tűz-munkavédelem okj képzésre. vagy Biztonságmérnök.
2019. dec. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is elmentem tűzvédelmi előadóira és munkavédelmi technikusira, megcsináltam a jogsit is.

Nem jött be.


Átképeztem magam, az új területet imádom és jelenleg már abban dolgozom.

2019. dec. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nincs igazán más opcióm, szeretném csinálni, hisz ezért választottam ezt a szakot, de azért egy msc-t vagy szakmérnökit vagy valamit akarok mellé, ami ehhez kapcsolódik (jobban vagy kevésbé), mert érzem magamban, hogy menne és csinálnám. Másban nem igazán tudom elképzelni magam, világ életemben a reál tárgyakat szerettem, főleg a földrajzot (ezen belül a csillagászat és a meteorológia), de egy földrajz szakkal nem mentem volna semmire, a családi háttér meg nem tette lehetővé, hogy bsc után továbbmenjek msc-re nappalin, levelezőben akkor még nem gondolkoztam, így most jutottam el odáig,hogy valóban szeretném és érzem magamban, ahogy írtam is. Éppen ezért új, teljesen más alapszakba nem vágnék most bele.

2020. jan. 2. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!