Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudnék felkészülni...

Hogyan tudnék felkészülni érettségire?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem hogy szeretném elvégezni az érettségit. Jövőre szeretnék jelentkezni estire(2éves). De előtte szeretnék gyakorolni. Fontos lenne nekem a tovább tanulás így jó jegyeket szeretnék. Esetleg itt neten van valami oldal ahol tudnék több tantárgyból is gyakorolni? Lehetőleg ingyen.

2019. dec. 17. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt fenn van az egész gimnáziumi anyag, de nem túl érdekfeszítő formában.

2019. dec. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zanza tv is jó (bár ez nem gyakorlos oldal), de ezzel vigyázz olyan szempontból, hogy azért tényleg zanzasitva van az anyag, szóval sok összefüggést magadtól kell tudni, hogy el tudd rakni az infokat magadban, illetve eléggé tömör
2019. dec. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az oktatas.hu oldalon fent vannak minden tárgya vonatkozóan az érettségi követelmények, az hogy milyen témák szerepelhetnek az érettségin. Azokat kezd el átnézni, tanulgatni.
2019. dec. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Zanza tv-t messzire kerüld, mi az összes tanárral azt néztünk minden órán, már hánytam az oldaltól mire elmentem vizsgázni. Nekem soha egy szó sem maradt meg egyik videóból sem, pedig jelenleg videókból tanulok idegen nyelven.

Ha valamit nem értesz majd ajánlom az ehazi.hu-t, ha matekot szeretnél tanulni mateking.hu, ha idegen nyelvet akkor vannak jó appok rá, töri, magyar követelményeket még fent vannak téma szerint az oktatás.hu-n, címenként rájuk keresel és olvasgatsz, a 80%-àról már úgyis hallottál általánosban.

Választott tárgy meg lehet akár tesi is, arra is vannak jó kis appok, de szerintem a közismereti informatika a legkönnyebb, de majd azt úgyis ahhoz választod ami a szak követelménye lesz.

2019. dec. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!