Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan éri meg programozóként...

Hogyan éri meg programozóként elindulnom?

Figyelt kérdés

Programozó szeretnék lenni, 2 éve érettségiztem ami borzasztó lett, úgy hogy egyetem kilőve. Valamilyen tanfolyamot szeretnék végezni, de nagyon sok van a neten nem tudom eldönteni, hogy melyiket válasszam. Igazából még azt se tudom milyem programnyelvet lenne érdemes tanulni. Bármilyen választ, tapasztalatot várok ami segíti a választásom.

Lenne egy 2.kérdésem is: minden honnan azt hallom, hogy az első 2 okj ingyenes, utána néztem, és láttam, hogy mem mindegyik. Programozást tudok ingyenesen tanulni? Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. dec. 18. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Van szoftverfejlesztő OKJ. Iskolarendszerű képzés esetén ingyenes.
2019. dec. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2019. dec. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért nem érettségizel újra és adod be a jelentkezésedet? Bprofra például nem olyan magas a ponthatár és az alapokat ott is jól lefektetik.

A programozást úgy sem suliban fogod megtanulni, hanem ha otthon gyakorolsz rengeteget. Viszont szerintem egyetemen szépen lefektetik az alapokat. A FOSZK-okat is érdemes böngészni.

2019. dec. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!