Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGE, OE, BME, MILTON, EDUTUS,...

BGE, OE, BME, MILTON, EDUTUS, CORVINUS? (gazdálkodás és menedzsment)

Figyelt kérdés
Ezek kozul melyik a legnehezebb? Mit gondoltok melyiket volna érdemes jelolni a barátommal?

2019. dec. 26. 12:40
 1/3 Estádio de Felchút ***** válasza:
72%

BCE, BME, BGE.

- Spoiler alert:

BME a legszopatósabb.

- Spoiler end.

OE is erős, de a mérnöki/infós vonalon. Milton, Edutus kuka.

2019. dec. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

BCE-s vagyok, bár más szakon, de ugyanúgy G karon és az első 3 félév kvázi mindenkinek ugyanaz. Az első 3 félév a többihez képest embert próbálóbb, ugyanis itt könnyen el lehet csúszni a tárgyakkal, utána viszont a szaktárgyak jóval könnyebben teljesíthetőek szerintem. Néhány tárgy kivételével hallgatóbarátság jellemzi szerintem a Corvinust, illetve 4.félévtől minden további nélkül belefér egy gyakornoki állás is, ha jól össze tudod állítani az órarendet.


BME elvileg tényleg szopat, BGE-nek vegyes a megítélése. OE tényleg infós téren erős, én is így tudom. Miltont, Edutust elkerülném, hacsak nincs egy nagyon nagyon erős indokod arra, hogy miért ezekre járj. Sajnos-nem sajnos, sok munkáltató még mindig előítéletes ezekkel a diplomákkal szemben.

2019. dec. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En a BME-re járok és tényleg elég kemény. Nem olyan sok a vizsgas targyunk, cserébe alig van olyan hét, hogy ne lenne ZH. Ezenkívül szerintem abszolút megeri. A Corvinus jó, de ott mindig nagyon magas a ponthatár és most lett magán egyetem. A BGE-rol valóban nagyon változó a megítélés, de én eddig nem sok jót hallottam róla. Az Edutus és a Milton valóban kuka. Az óbudai is jó lehet szerintem. Esetleg meg az ELTE is megérne egy atgondolast szerintem :)
2020. jan. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!