Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen nehéz a fogorvosi, az...

Milyen nehéz a fogorvosi, az emelt kémia, biológia? Milyen akadályok várhatók?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg fogászati asszisztensként dolgozom, nagyon szeretem a munkámat de többet szeretnék. Elgondolkodtam a fogorvosi egyetemen, és nagyon sok minden elbizonytalanít. Eleve az érettségim nem annyira tökéletes, jövőre kezdeném az emelt biológia és kémia érettségi felkészítőt. Érzem magamban hogy megtudnám csinálni, de eléggé félek is tőle mi van ha nem sikerül. Aki esetleg 2019-2018 környékén lett fogorvos kérem írja le milyen! Nincs magán életed ? Hogy tanulsz meg annyi mindent, én például attól tartok a legjobban mi van ha nem tudom megjegyezni azt a sok információt. Bármi amit eltudtok mondani segítség!



2019. dec. 26. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

jó nagy szopás ezt tudom mondani

ha olyan az agyad mint a szivacs akkor könnyű

2019. dec. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azóta orvos lettél?
2021. szept. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!