Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes-e átjelentkezni a...

Érdemes-e átjelentkezni a Vörösmarty Mihály Gimnázium vizuális kommunikáció szakára?

Figyelt kérdés

Kilencedikes vagyok(ezelőtt voltam nulladikban) és jövőre, tizedikben lehet, hogy átjelentkeznék, de nem tudom, hogy lenne-e értelme, ha mondjuk egy évvel nagyon le lennél maradva és nem lenne behozható az anyag.

A válaszokat előre is köszönöm!


2020. jan. 3. 10:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Ahj ez engem is érdekelne, pontosan ugyanez a helyzet velem is, csak engem a dráma tagozat is érdekel
2020. ápr. 8. 08:01
 2/3 A kérdező kommentje:
Az utóbbi kommentem rosszul írtam, azt akartam, hogy még mindig ugyanez a helyzet, csak most már a dráma tagozat is érdekel.
2020. ápr. 8. 08:09
 3/3 Mister7941 válasza:
Abszolút megéri. A VMG az a suli, ahova ha jársz, örömmel fogsz visszagondolni a gimis éveidre. Rengeteg a közösségi program, és rengeteg csodás embert ismerhetsz meg, és a tanítás is szuper. A média tagozatra pedig akkor érdemes átjönnöd, ha érdekel maga az alkotás, a benned lévő gondolatok/érzések kifejezése, film/fotó vagy írás témáján belül. Csak ajánlani tudom!
2020. ápr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!