Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Főként BTK-s hallgatók,...

Főként BTK-s hallgatók, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Úgy alakúlt az életem, hogy muszáj fenntartanom magam, ezért nem tudtam egyetemre menni. (19 éves vagyok)

Viszont tényleg szeretném fejleszteni magam. BTK-n tudom, hogy vannak un. kötelező tantágyak, amit minden BTK-snak el kell végeznie. Ha tudnátok küldeni összefoglalókat arrol, hogy mi az amit vesztek azt nagyon megköszönném. Nem órai jegyzetre gondolok! Csak pl.: listákra, hogy miket kell/ajánlott olvasnotok, megnéznetek.

Illetve tudom, hogy néhány szaknál működnek google drive oldalak, ahova feltesznek könyveket. Ha valaki tudna ilyen google drive utvonalat linkelni nekem azt is nagyon megköszönném, meg igazábol minden segítséget.


Főként nyelvek és történelem érdekel, de bármit szívesen tanulnék/olvasnék. :)



2020. jan. 3. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
25%
Milyen szakra gondolsz? Mert hiàba küldöm el neked azt, hogy milyen könyvek kellettek spanyol szakon, ha téged a német érdekel.
2020. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A könyvek lehet önmagukban is érdekesek, mert egyetemen gyakran nem hagyományos érzelemben vett "iskolai" tankönyveket ajánlanak (kötelezők) hanem a tudományág jeles, vezető kutatóinak/szakembereinek saját (bsc-n főleg) összefoglaló munkáit.

Vannak egész olvasmányosak. És valóban, vannak szakok ahol elkényeztetik a hallgatókat digitalizált tananyaggal. Ezekhez jellemzően halgatói státusz a hozzáférés feltétele.

Ettől függetlenül ha tdod melyik tudományág érdekel az interneten zémakörökre, kutatókra, szakkifejezésekre rákeresve nagyon hasznos tartalmakra lehet lelni. Nem egyszer azokól készültem vizsgára.

Pl;

[link]

2020. jan. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!