Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy logisztikai mérnök állássa...

Egy logisztikai mérnök állással mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés
Ha elvégzem a BGE-n a logisztikai mérnök szakot akkor mennyit kereshetnék vele?

2020. jan. 3. 23:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagyis BME-en
2020. jan. 4. 10:38
 2/10 anonim ***** válasza:
Elég magas fizetésre lehet számítani. Feltéve HA elvégzi valaki, mert a műszaki területen a logisztikai mérnököknél a legnagyobb a lemorzsolódás. Olyan bruttó 400 ezer forintra tenném a minimum kezdő fizetést. Az MLBKT minden évben csinál fizetésfelmérést a logisztika területén, azt érdemes szemlézned ha elhelyezkedés után érdeklődsz.
2020. jan. 5. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Pesten nettó 250-300 között. Vidéki nagyvárosban 180-220 között mondanám.


Manapság logisztikai mérnöknek menni az egyik legjobb választás.

2020. jan. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az egyik legjobb?Azért azt nem mondanám egy 300ezer forintos fizetésért.Ha max 300-át lehet keresni vele akkor messze nem ez a legjobb.Mondjuk ez gondolom a pályakezdők fizetése.
2020. jan. 7. 16:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Természetesen, ez a kezdőfizetés. Ettől többet csak orvosként vagy programozóként fogsz keresni, legalábbis a tömegszakmák közül.
2020. jan. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Illetve ennyit programozóként nem is kapsz kezdőként, bár az előrelépési lehetőségek nagyobbak.
2020. jan. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
37%

3.-nak üzenném, hogy ezzel nagyon csúnyán mellé lőttél. Én nem vagyok se diplomás se semmi, Békéscsabán dolgozok ami "igen messze van Budapesttől". Nettó 360 volt az utolsó fizum alapban.


Amúgy annyit lehet keresni, amennyit az adott cég ad. Vannak különböző összehasonlító oldalak, ahol tudsz tájékozódni, kedves kérdező :)

2020. jan. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Képzeld, akkor te átlag fölött keresel jóval. Azonban a kérdező nyilvánvalóan nem a kimagaslóan magas (vagy alacsony) adatokra kíváncsi, hanem egy átlagra.
2020. jan. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én egy csöves gyárba többet kerestem (túlórával, az igaz)most hogy 8órás lettem 230körül. Érettségim sincs. Nincs nagy különbség a két fizetés közt..
2020. febr. 3. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#6 Elég sok ismerősöm programoz, kezdő fizetésük multiknál 240 nettó körül van. Van aki banknál, van aki irányítástechnikai cégnél, elég széles a paletta.
2020. ápr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!