Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri egyetemre mennem ha...

Megéri egyetemre mennem ha nem érzem magam hozzá elég okosnak és bizonytalan vagyok a képességeimet illetően?

Figyelt kérdés

Szeretnék még tanulni.

Jelenleg olyan munkát végzek amiben nem fejlődök semmilyen szempontból, telnek a napok, mindig csak a hétvégét várom mert akkor kicsit pihenhetek és több időt fordíthatok az olvasásra mert ez az egyik dolog amit mindig is imádtam; a könyvek és az olvasás.

Ebből kifolyólag erről szeretnék tanulni az egyetemen bár nem tudom mi lenne akkor belőlem, nem nagyon vagyok képben ezzel az egésszel.

Viszont hiába szeretnék egyetemre menni ha egyáltalán nem érzem magam okosnak hozzá és rettegek, hogy bekerülök, de nem azt hozom amit magamtól elvárok, kudarcot vallok..

Plusz ha esetleg tudtok könyveket ajánlani amik fejlesztenek annak nagyon örülnék.



2020. jan. 5. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Ha meg sem próbálod, biztos hogy minden így marad.

Ha megpróbálod, még lehet változás az életedben.


Te tudod, akarod-e annyira, hogy szembenézz a félelmeiddel.


(Amúgy nem kell ám valami csodára számítani, az egyetemisták sem zsenik, sőt...! Szorgalom kell, semmi más.)

2020. jan. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én is így kezdtem az egyetemet és minden egyes pillanatban kételkedtek magamnak h en nem vagyok eleg okos...aztán eltelt négy év most az utolsó felevemet csinálom és mostanra szállt el minden kétségem...szerintem mindenkinek megy aki kicsit is akarja, csak ne add fel bármi van.
2020. jan. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg sem próbálod, akkor egész életedben bánni fogod, hogy nem tetted meg.

Rengeteg ember önbizalomhiányos, természetes, ha egy kicsit kételkedsz magadban.

Meg har

2020. jan. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!