Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Metropolitan Egyetem Famedu...

Metropolitan Egyetem Famedu bejutás?

Figyelt kérdés
A Metropolitan Egyetem hirdet egy famedu nevű oktatási intézmény által egy bejutási lehetőséget pontok nélkül, csak egy műveltségi tesztet kell megírni, ami elvileg nem nehéz, valaki bejutott már így? Ez tényleg lehetséges? Nem néznek semmilyen tanulmányi átlagot, vagy érettségit?

2020. jan. 8. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem néznek, viszont baromi drága és egy nevenincs külföldi sufni egyetem diplomáját kapod, ha végzel.
2020. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

rengetegen otthagyják, mert nem megy nekik

mikro szóbeliről ötösével vágják ki az embereket

ne higgy annak, aki szerint ott mindenki át van rugdosva

csak a gyengébben teljesítő hallgatóktól akarnak 1-2 félévnyi pénzt lehúzni

inkább tanulj valami szakmát, vagy szedd össze magad, mert egy kettes-hármas érettségit író hallgatónak kínszenvedés lesz ez

2020. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak megerősíteni tudom a 2# válaszolót, egyáltalán nem könnyű a suli.


Egyébként meg a kínai tulajdonú CEE Equity van mögötte, rengeteg pénzt tolnak a suliba, és ahol a pénz van ott vannak a jó(l fizetett) oktatók, szóval 1# ennyit a bérkommentelő "kamuegyetem" gyakorisoknak.

2020. jan. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy fél évig a külföldi egyetem hallgatója vagy, és átvesznek ha nem buksz ki, szóval a diploma az metus lenne.
2020. jan. 9. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!