Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzeti Közszolgálati Egyeteme...

Som18 kérdése:

Nemzeti Közszolgálati Egyetemen lévő államtudományi, osztatlan mesterképzésről szeretnék véleményeket, tapasztalatokat kérni, első sorban ott tanuló hallgatóktól?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a tantárgyakra, teljesíthetőségre és végzés utáni kilátásokra őszintén?

2020. jan. 10. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)

Első éves vagyok, jelenleg a vizsgaidőszak kellős közepén állok, már csak 1 vizsgám van. Első évben alapozo tárgyak vannak igy pl: államelmélet, politologia, egyetemes államtöri, közig töri. Második évtől jönnek a jogi tárgyak. Véleméynem szerint eddig teljesíthető, nem találtam olyan nehézséget ami kifogna de majd jövőre meglátjuk a sok jognál :)

Közigazgatásban fogsz tudni elhelyezkedni valami vezető pozicioban igy gondolom én osztályvezető vagy efelett de még nem tudja senki, új szak szóval még nincs sok végzett, végzés után rengeteg lehetőség fog előttünk állni :) bármi kérdésed lenne koli, egyetemi élet esetleg más tanulmányi akkor irj privátba bátran! :D

2020. jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%
Kerüld el azt az egyetemet. Én ott végeztem.
2020. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Utolsónak igaza van, kerüld el
2021. ápr. 9. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!