Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha Romániából szeretnék az...

Ha Romániából szeretnék az Állatorvotudományi Egyetemre jelentkezni, milyen eredményeket kell elérjek és mit kell tennem? Érdekelne hogy van-e külön felvételi vagy csak az érettségi számít?

Figyelt kérdés

#egyetem #érettségi #állatífelvételi
2020. jan. 13. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínüleg honosítanod kell az érettségidet, és azon kívül külön emelt szintű érettségit tenned olyan tárgyakból, amit ott kérnek.

Pontszám alapján vesznek fel úgy tudom.

Pillanatnyilag állítólag nem olyan fényes a tanítás, sok a tanuló, kevés a gyakorlati lehetőség, sokat kell biflázni. Szóval én inkább elvégezném otthon, ide meg kijönnék továbbképzésre, önkéntes munkára (azzal sokkal tübbet tanul az ember). Ha itt akarsz maradni, dolgozni, akkor majd honosítanod kell a diplomád, az is vagy 60-100000 ft.

Én is erdélyi vagyok, de nem állatorvos.

2020. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!