Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan iskola, ahol pénzt...

Van olyan iskola, ahol pénzt adnak h tanulok?

Figyelt kérdés

Tudom, a hiányszakmák ösztöndíjasok, de már van egy szakmám, ami hiányszakma, így csak a "cégtől" kapnék pénzt, ahova gyakorlatra küldenének.

Egyéb lehetőség nincs?



2020. jan. 14. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Sereg.
2020. jan. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1 Nem tudom miért pontoztak le, ugyanis ez szerintem egy tök reális válasz.

Bár én ennél távolabb nem is lehetnék a katonaságtól, de elméleti síkon okos ötlet.

2020. jan. 14. 23:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden felsőoktatási intézményben jár ösztöndíj ha eléred a szintet. De ez zsebpénz inkább végezz gyorsan és menj dolgozni
2020. jan. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Trevor. ***** válasza:
100%

Az ösztöndíj arra jó, hogy motiváljon a tanulásban meg talán tudsz vele pár költséget fedezni (buszbérlet, ha nem otthon laksz akkor nyomtatás, fénymásolás).


Kockázat nélkül vagy dolgozol vagy veszel állampapírt, igaz utóbbival sokat nem keresel, pláne nem rövid idő alatt. Tőzsdézést egyáltalán nem ajánlom.

2020. jan. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"vagy dolgozol vagy veszel állampapírt"

Ha nem dolgozol, miből? Egyébként meg hogy jön ide az állampapír?...

2020. máj. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!