Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Számvitel vagy közgazdasági...

Számvitel vagy közgazdasági elemző MSC?

Figyelt kérdés

Pénzügy számvitel BSC re járok,a pénzügy része nemigen vonz,viszont a számvitelt szeretem illetve a mikro és makroökonómiával is elvoltam,az elméletet leszámítva a feladatok tetszettek.Tervezek mesterre is menni.Melyikre érdemesebb? Melyikkel jobb az elhelyezkedés illetve a fizetések? A számvitel tetszik,viszont sokan mondják,hogy nagyon sok 12-16 órát is dolgozhatnak késöbbiekben. Az elemző részről viszont semmilyen információm sincsen.Miket csinálnak a késöbbiekben? Illetve mennyire kemény a matematika? Mikro makróra épül nagyjából a képzés?

Németből van B2 üzleti nyelvvizsgám és angolból is tervezek sima B2-t.

Illetve ha van ezenkívül ötletetek hogy mit érdemes ezeken a területeken azt is várom.


Köszi a válaszokat.



2020. jan. 17. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Off:melyik egyetemre jarsz? Amugy szerintem egyertelmuen szamvitel Msc,a kozgazdasagi elemzo az nagyon durva,psz alapszak utan nagyon nehez lenne,de ha tenyleg ment a mikro es makro akor meg lehet probalni,de tenyleg nagyon sokat kene potolnod.
2020. jan. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem el kellene menned dolgozni BSc-vel, és gyűjteni egy kis tapasztalatot.
2020. jan. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zolály ***** válasza:
50%
Szerintem a közgáz elemző jobb, elmehetsz data analystnek/scientistnek pénzügyi cégekhez, MNB-be stb. Elég piacképes.
2020. jan. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az angol sima b2 nem ér semmit, vagy szakmai közepét csinálj vág felsőfokút.

Szamviteles szakmákban elég nagy hiány van, a psz-esek többnyire pénzügyi irányban mennek el, ha érdekel a szamvitel és szereted, akkor mindenképp válaszd azt.

2020. jan. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!