Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2020 FELVÉTELI Hova vehetnek fel?

2020 FELVÉTELI Hova vehetnek fel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma felvételiztem eddig matek 32 magyar 48 pontot írtam, az izgulással se volt gond! De most nagyon elrontottam:( a matekom kb. 25 pont, a magyar 40 pont lett. Sokat sírtam szóval kérlek értelmeset írjatok! 4-es tanuló vagyok. Milyen budapesti gimibe lehet esélyem? Köszi a válaszokat! A többieknek is sok sikert!

2020. jan. 18. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég sokba. A legtöbb helyre 40-50 ponttal is felvesznek, de ha máshova vesznek fel akkor át lehet később jelentkezni. Ez nem egy egyetem, ahol ott kell maradnia ahova felvettek.
2020. jan. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne sírj!

Ez nem olyan, mint az iskolai dolgozat, ahol 90%-tól ötös, alatta négyes és így tovább.

Ha ma kevesebb pontot szereztél, mint a gyakorlásképp megoldott feladatsorokban, akkor ez valósznűleg nehezebb volt, és a többieknek is kevésbé sikerült. Itt pedig a rangsor számít, nem az maga a pontszám.

A választott iskoládba a legjobb 30 vagy akárhány gyerek kerül be, a 25+40 pontoddal még simán közük lehetsz.

2020. jan. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ez most megnyugtatott!☺️
2020. jan. 18. 17:24
 4/5 anonim válasza:
Rengeteg esélyed van, sokan sokkal rosszabbakat írtak. Nem kell félned, nem történt baj, teljesen jót írtál. Sok sikert, remélem felvesznek!
2020. jan. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom szépen a visszajelzéseket
2020. febr. 8. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!