Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akik ma írták meg a központi...

Akik ma írták meg a központi felvételit és kiszámolták, azok hány pontra számítanak? Szerintetek nehéz volt?

Figyelt kérdés
A lányomnak 45 pontos magyart és 31 vagy 33 pontos matekot számoltunk. A Madách Gimnáziumba ez a pontszám elég? Esetleg a Szerb Antalba?

2020. jan. 18. 17:22
 1/6 anonim válasza:
100%
Nekem a magyarom lett kb 20 pont meg a matekom is. A magyar szerintem nehezebb volt.
2020. jan. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Eléggé elrontottam, szóval magyar kb. 40 matek meg 21... jobbra számítottam magamhoz képest
2020. jan. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem 34 pontos matek és 35 pontos magyar lett
2020. jan. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Szia! :) Tavaly 75 pontos írásbeli volt a minimum kitűnő mellé, hogy behívjanak a Madáchba szóbelizni. (Én 87 -et írtam, voltam szóbelizni is. A szóbelimre max pontszámot kaptam, így végül a top 25 -ben benne voltam az ideiglenesen, de végül más gimit választottam.)

Sok sikert! :)

2020. jan. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Az előző válaszolóval egyetértek. Magas pontszám volt tavaly meg azelőtt is, hogy behívjanak szóbelire.
2020. jan. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a 7.évvégi és 8. félévi jegyekből minimum 44 pontot visztek, azaz várhatóan 120 pont van, akkor elméletileg épp, hogy de bent vagytok a Szerb Antalba. (ott az elmúlt években 113-120 közötti pont volt az alsó határ, aki még bejutott, tavaly pl. 119). És nagyon jól is járnátok a sulival, nagyon jó iskola!
2020. febr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!