Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Keleti Károlyba mit kérdeznek?

Keleti Károlyba mit kérdeznek?

Figyelt kérdés
Szóbelin mit kérdeznek? Ha valaki odajár, esetleg volt szóbelin, de nem vették fel, akkor örülnék ha az írna, de nembaj ha más is. :) Alapműveltséget kérdeznek, azt addig tudom, de hogy konkrétan mit

2020. jan. 20. 19:42
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Én jelenleg is ide járok, bár már kissé elkoptak az élmények, de megpróbálom.


Semmiképp sem érdemes túlizgulni, mert nincs miért. Az én szóbelim alapján csak rád lesznek kíváncsiak, hogy ki vagy, honnan jössz, miért ezt a sulit választottad stb. Nem fognak a költőkről, sem matekképletekről kérdezni, mert arra valók a jegyeid. Talán monták most is, de nekem akkor még kérték, hogy vigyek be pár füzetet, hogy megnézzék a füzetvezetésem gondolom.


Nem érdemes ferdíteni, mert az úgyis kiderülne idővel. Kérték még, hogy készüljek angolul is beszélni, de azt nálam kihagyták, így az talán annyira nem lényeges.


Egyetlen fontos tippem lenne, hogy ha megkérdezik, hogy hányadikként jelölted be ez iskolát, mivel az nem tudják, de elvileg meg sem kérdezhetnék, mert szabályellenes, de te vágd rá, hogy elsőként, mert azt szeretik hallani.


Talán még nem késtem el, mert a szóbeli előtt vagyunk, de ha lenne még kérdésed, szívesen megválaszolom.

17/F

2021. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!