Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni tömör 104 oldalt?

Figyelt kérdés

2020. jan. 20. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
2 hónap kb.
2020. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ kinek, mi a téma, hányszor láttad előtte, van-e mire építeni, mennyit gyakorizol helyette, stb. Szitufüggő.
2020. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Államvizsga. Elszámoltam magamat. Hiába számoltam ki, hogy mennyi tételt tanulok meg egy nap, hogy jó legyen, egyes napjaim nem úgy jöttek ki, és volt, hogy az adag felét tanultam csak meg, ennyi maradt még.
2020. jan. 20. 21:31
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3 nap alatt simán meg lehet.
2020. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány nap van az államvizsgáig. És hogy mit értesz az alatt, hogy "tömör" az a 104 oldal. Ha például tele van képletekkel vagy molekulákkal stb. akkor elég reménytelen megtanulni ha nincsenek alapjaid. Minden egyéb esetben szerintem 3 nap: naponta 50 oldal + 1 nap ismétlés.
2020. jan. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Siman 3 nap alatt nyugi :)
2020. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen típusú tananyagrol van szó


Ha tegyük fel jogász leszel, az a 104 oldal laza 3 nap


Ha kémikus és tele van kepletekkel, akkor már neccesebb

2020. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Programozás.

23.-án lesz a vizsga, szerintem ha belehúzok, meglehet, Köszönöm! :)

2020. jan. 20. 22:25
 9/11 anonim ***** válasza:
13%

Nem tudom, hogy milyen zsenik írogatnak itt gyakorikérdéseken, hogy 104 nap alatt A-Z-ig 3 nap alatt megtanulnak egy tömör anyagot, de biztosan valami jól menő cég igazgatók vagytok vagy professzori fokozattal rendelkező fizikusok, akik nobel díjra pályáznak.


3 nap alatt sose fogsz megtanulni 104-oldalt, úgy hogy azt tökéletesen tudd. Főleg nem államvizsgára. Bár már tanulnod kellett ezeket a dolgokat, tehát könnyebb dolgod van, ha emlékszel rá, de ha emlékeznél rá, akkor nem tanulni kéne, hanem ismételni, szóval ezek szerint 0-ról kell kezdened, amely lehetetlen lesz ennyi idő alatt. Olyan 2-3 tétel / nap a maximális amire egy normál ember képes. (Úgy megtanulni, hogy az ténylegg tudd, még a vizsga után is...és nem az, hogy ahogy kijöttél a tudás távozott).


De tényleg grat azoknak akik így tanulnak. A legjobb amikor az emberek azt mondják, hogy 8 könyvet elolvas 1 nap alatt. :D

2020. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

“Nem tudom, hogy milyen zsenik írogatnak itt gyakorikérdéseken, hogy 104 nap alatt A-Z-ig 3 nap alatt megtanulnak egy tömör anyagot, de biztosan valami jól menő cég igazgatók vagytok vagy professzori fokozattal rendelkező fizikusok, akik nobel díjra pályáznak.”


Nincs összefüggés a tanulási képességek, módszerek és aközött, hogy mivel foglalkozik az ember. Aki gyakorlott, már pedig egy egyetemista az, annak nem jelent gondot megtanulni 3 nap alatt 104 oldalt, ehhez nem kell se Nobel díjra pályázni (tudod egyáltalán mire adják?!), sem zseninek lenni.

2020. jan. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!