Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Erdélyiek! A Babes-Bolyai...

Erdélyiek! A Babes-Bolyai Tudományegyetem Matematika informatika karára szeretnék jelentkezni egyetemre informatika szakra. Mennyire lenne hátrányom abból a szempontból, hogy természettudomány szakon tanulok a suliban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nehezebb lenne a bejutás és a bent maradás de azt mondják nem lehetetlen. Matekből szeretnék felvételizni de szeretném az informatikai tudásomat is fejleszteni itthon, tanár nélkül, mert nincs lehetőségem magán órákra járni. Milyen oldalakat, tananyagokat ajánlotok, hogy azok segítségével fejleszthessem magam? Egy segítséget kérő 11.osztályos tanuló.
2020. jan. 21. 14:47
 1/1 anonim válasza:

Informatika tanulásra: Youtube, Prog.hu, stackowerflow.com

Teszteld, hogy mit tudsz: www.sololearn.com


Nincs lehetetlen, a programozók az informatikai tudásuk 90%at az egyetem után, munka közben szedik össze.

2020. jan. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!