Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemen a legjobb a...

Melyik egyetemen a legjobb a turisztika- vendéglátás képzés?

Figyelt kérdés
Elsősorban Magyarországon, kinek van személyes tapasztalata?

2020. jan. 21. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Székesfehérvári Corvinuson jó, de valószínű Pesten is akkor, mivel ugyanazok a tanárok jönnek ide is, csak kevesebben vagyunk a szakon. Elég gyakorlatorientált, sok csapatfeladat van.
2020. jan. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az infókat - van érettségi és felvételi tárgy-követelmény,s ha igen melyek ezek? köszi
2020. jan. 22. 11:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Debreceni Egyetem is nagyon jó ebben a képzésben.
2020. jan. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Felvi.hu-n tájékozódj.
2020. jan. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi - igyekeztem tájékozódni,de a felvételi tárgyakat,mint követelményt nem találom,a nyílt napról pedig lemaradtam sajnos
2020. jan. 23. 11:39
 6/7 anonim ***** válasza:
felvi.hu/ képzések aztán ott kiválasztod az adott egyetem szakát:) a debreceni egyetemen ha beiród hogy turizmus szak mintaterv kiadja a tantárgyakat egy excel fájlba
2020. jan. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés, igen megtaláltam, köszönöm szépen!
2020. jan. 25. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!