Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyha február 15ig kell le...

Hogyha február 15ig kell le adni a jelentkezést, de emeltem meg egyéb papírom csak azt követően lesz, akkor az nem baj?

Figyelt kérdés
Láttam hogy február 15-ig lehet jelentkezni elektronikusan az egyetemekre, de nekem emelt erettsegim meg nyelvvizsgám csak később lesz (ésszerűen vizsgaidőszakban), az ilyen dokumentumokat, kiegészítést nyilván nem tudom 15-ig feltenni. Ez később feltölthető? A szegedi egyetem oldalán az van, hogy "AZ ELEKTRONIKUS JELENTKEZÉS ÉS A DOKUMENTUMOK ELEKTRONIKUS FELTÖLTÉSÉNEK HATÁRIDEJE: 2020. FEBRUÁR 15.", akkor utána már nem lehet feltölteni dokumentumot nyelvvizsgáról, emelt vizsgáról?
2020. jan. 22. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Így van. Utána már nem lehetséges a feltöltés.
2020. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ami van azt tudod feltölteni. A többit a dokumentumpótlásos időszakban.
2020. jan. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dehogynem lehet. Miért szerinted, akik még gimiben végzősök és nincs érettségijük hogy jelentkeznek? Ami megvan azt feltöltöd és hitelesíted, utána majd július 10-ig lehet dokumentumokat pótolni.
2020. jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!