Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE Programtervezo Informatik...

Danda1996 kérdése:

SZTE Programtervezo Informatikus szakra szeretnek jarni de nincs matek erettsegim?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt talaltam a SZTE oldalan, most a kerdez az hogy ezek a tetelek meg aktualisak igy ahogy vannak, vagy van meg hozzaadva illetve elveve a 2019/20-as Emelt matek erettsegire? Koszonom elore a valaszokat!



#SZTE #programtervező informatikus #Erettsege #emelt szintu
2020. jan. 25. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom nem kell emelt matek hozzá, csak egy bármilyen emelt, hogy kipipáld az új szabályt.
2020. jan. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt de ez most felkelt egy masik kerdest, a kozepiskolai informatikaba tartozo diplomamunkam(vagy azt hiszem erettsegi) az emeltnek szamit?
2020. jan. 25. 12:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Ergó informatika tanár vagy?

Elméletileg a diplomának megvan szabva az értéke és emelt érettséginek számít.


De ez felvet egy olyan kérdést, hogy ha nincs matekból érettségid, akkor hogy fogsz elvégezni egy 70%-ban matematika alapú egyetemi képzést?

Amellett meg hogy túléled az évközi gyakokat, matematikai definíciókat is könyörtelenül be kell vágni, amellett meg még valószínűleg kérnek majd bizonyítást is. Tehát ezt jól átgondoltad?

2020. jan. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van a matematikaval kapcsolatban, de ettol fuggetlenul igen jol atgondoltam. A helyzet az hogy nem voltam rossz matekbol kozepsuliban, csak nem valasztottam ki erettseginek mert naiv voltam es nem tudtam hogy most ennyire szukseg lesz ra. Szoval gondolom ezek szerint mindenkepp le kell tennem matekot ahhoz hogy felvegyenek ugye? Mert tanulni fogok mint az allat csak vegyenek fel a szakra!
2020. jan. 27. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!