Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvesznek a a Kaposvári...

Felvesznek a a Kaposvári Táncsics Mihály gimibe ennyi ponttal/átlaggal?

Figyelt kérdés
Az informatika szakra szeretnék menni. A központim 66 pontos lett (D:), az átlagom 4,9, és szerintem képes vagyok egy majdhogynem max. pontos szóbelire. Kb- 160 pontom lenne a 200-ból. Szerintetek?

2020. jan. 25. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok ponthatárokat, meg hogy hogyan számolják a pontokat, de azért nem az informatika szakon szokott lenni a legnagyobb túljelentkezés, szóval szerintem esélyes hogy felvesznek, de azért a szóbeliből próbáld meg kihozni a lehető legjobbat.

(egy volt táncsicsos, bár én nem infóra jártam, ha van kérdésed, írj nyugodtan privátot)

2020. jan. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, pont ilyen válaszra vártam. Mindenki azzal ijesztget, hogy az infón tÚlJelEntKezÉs van. Remélem, sikerülni fog, és lehet, hogy élek a kérdés lehetőségével;)
2020. jan. 25. 16:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Infóra iszonyat könnyű bekerülni (hat éve legalábbis az volt, gondolom nem nagyon változott), még bőven túl is teljesíted :)
2020. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 nagyon köszönöm, igazán nyugtatóan hat ezt olvasni... :) <3
2020. jan. 30. 19:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak alátámasztani tudom az két előző válaszát. Nem nehéz infóra bekerülni.
2020. febr. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!