Az MSc felvételi vizsga tételsort nekem kellene "kidolgoznom"?

Figyelt kérdés

Szóval nemsoká végzek a BSc-vel, és nézelődök az MSc-k között. Az egyik mesterképzés ami tetszik, viszont felvételi vizsgás. Ki van adva a tételsor, de csak a tételek címei vannak megadva, semmi egyéb leírás, hogy mégis milyen részletesen kellene ezt tudni vagy mi alapján vagy ilyesmi.

Ezeket a tételsorokat nekem kéne "kidolgozni" és megtanulni a BSc-s tudásom alapján, vagy pl egy nyíltnapon adnak egy kis segítséget hozzá?

Köszönöm!



2020. jan. 25. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elkuldik a tetel sort emailben + a levelezesi cimedre.

Azt otthon kidolgozod es abbol lesz a felveteli.

Gyongyosi egyetemen volt szobeli + irasbeli teszt is.

Debreceni egyetemen csak szobeli, kihuzod a tetelt, elmondod amit tudsz kerdezgetnek es ennyi

2020. jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Neked kell kidolgozni. Nálunk már a B A-s záróvizsga tételsort is nekünk kellett.
2020. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A BSc-s záróvizsgát persze hogy mi dolgozzuk ki, elvégre azon alapul a tételsor, amit 3 év alatt megtanultunk, ez természetes. De ez MSc felvételi tételsor, különböző szakokról érkező hallgatóknak, 0 leírással. Ezért kérdeztem, hogy adnak-e valami támpontot, vagy a cím alapján nekünk kell valamit rögtönöznünk... Azért 1-1 tételt ki tudnék dolgozni 8-10 oldalban is és 3-4 oldalban is, attól függően hogy mennyire kell részletesen..
2020. jan. 25. 22:54
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Nincs megadva ajánlott irodalom (könyv)? Mert abban lesz a megoldás.
2020. jan. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs megadva semmi egyéb a tételek címein kívül, ezért vagyok tanácstalan, hogy mégis mennyire részletesen kellene tudni, vagy a tételnek melyik része az amit fontosabbnak tartanak.
2020. jan. 26. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!