Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Munka mellett lehet járni...

Munka mellett lehet járni OKJ- tanfolyamra?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyenekre? Amikből csak heti 1-2-3 nap tanítás van, vagy ami akár heti 5x tanítási nap is van? Éjszakás vagyok. Pénzt ugyanúgy adnak ha olyanra megyek, ahol jár az a havi 50-60 ezer ft? Köszi a válaszokat előre is!! Fontos lenne!

2020. jan. 27. 09:46
 1/6 anonim válasza:
Ez attól függ, hogy milyen az órarended és mennyire tudod összeegyeztetni a kettőt. Nyilván van sok olyan ahol össze tudod egyeztetni...
2020. jan. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Összetudom, mert papíron reggel végzek, a legtöbb meg 8-kor kezdődik és délutánig tart. Akkor ez teljesen legális, ha bírom? Nem akadály hogy dolgozok és mellette tanfolyamra szeretnék járni szakmát tanulni?
2020. jan. 27. 16:28
 3/6 A kérdező kommentje:
Akit érdekel a válasz: NEM. Csak alkalmi munkásként járhatsz OKJ-ra. :) (max havi 15 napot dolgozol napi bejelentővel.)
2020. febr. 3. 20:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Amit te írtál, az a munkaügyes verzió. Ha nem a munkaügyön keresztül csinálod, akkor is, a második szakmád estin ingyenes - keress kifejezett esti iskolákat a környékeden, örülni fognak neked, mivel sok helyen létszámhiány miatt nem tudnak indítani. Általában délután 4 után, este 8-9-ig tartanak az órák. Heti 2-3 nappal számolj, hétköznap. Szakirány és iskola függő. Pontosan így szakmázok most én is, és párom is.
2020. febr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagy paraszt volt a nő"hat hogy lehetne?!" majdnem szájon vágtam mit hőbörög az idióta😂 Az a baj én éjszakás vagyok eleve. Napi 12 óra munka. + utazás 2 óra meg aludni is kell sajnos. Akkor ez még várat magára. Szerintem is lehetne simán járni heti 2-3 naposra ami pár órában van. Bár arra nem adnak pénzt ha jól tudom!
2020. febr. 6. 22:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem adnak, ezt jól látod. A tanulás viszont továbbra is az egyik legjobb befektetés!
2020. febr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!