Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Keleti Károly vélemények?

Keleti Károly vélemények?

Figyelt kérdés

Hány pontos központitól lehet bekerülni?

Milyenek a tanárok? (voltam nyílt napon, ott mindenki szimpatikus volt)

Miket kérdeznek a szóbelin?

Hányas átlaggal vesznek fel?

Válaszokat előre is köszönöm :)



2020. jan. 31. 16:08
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Talán még nem késő a válaszom, mert a szóbeli még nem volt meg.

Pontos adatokkal sajnos nem szolgálhatok, csak a saját tapasztalataimmal, mivel én jelenleg is ide járok. Még nyolcadikban olyan erős négyes lehetett az átlagom, sőt.


A szóbeliről annyit, hogy egyáltalán ne izguld túl, mivel semmi ijesztő nem fog történni, főleg, ha valamennyire felkészültél. Mindenki nagyon kedves és semmiképpen sem előítéletesek és nyugodtan kérdezz vissza, ha valami nem világos, nehogy azért teljesíts rosszul, mert ne értetted volna a feladatot.


Összességében a középiskola merőben más, mint az általános, ami abban is megnyilvánul, hogy nem lesz olyan szoros kapcsolatod a tanárokkal, de az nem azt jelenti, hogy nem a te érdekeidet szolgálják majd.


Az én szóbelimen (közgazd. ág, nem a logisztika) rám voltak kíváncsiak, mesélnek kellett magamról, hogy mit szoktam csinálni, mivel foglalatoskodom, céljaim és hasonlók. Semmiképpen se ferdíts, csak mondd, hogy ki vagy igazából. Huh, már jó rég volt, de azt hiszem egy egyszerű logikai feladatot is kaptam, ami tényleg csak odafigyelés kérdése és ezt is várják el.


A központim, ha számít (most nem akarok hazudni), de nem emlékszem pontosan, hogy 63, vagy 68 pontos volt-e, de valamelyik a kettő közül.


Ha bármi kérdésed van ezen kívül, csak tedd fel, szívesen válaszolok.

17/F

2021. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Keletis diák vagyok közgázon! Az én központim 51 pont lett és a jegyeim is 3/4-es voltak leginkább. Úgy vettem észre, hogy a bekerüléshez kevesebb kell mint amit később elvárnak. Az iskola büszke szeretne lenni a diákjaira és ezért sokat tesz. (a tanulók szerencséjére)


A tanárok nagyrésze diákközpontú. Néhány tanárnál még most, 11.-ben is olyan érzés mintha általánosba járnánk, de ez végülis szerintem csak pozitívum.

Persze kivétel erősíti a szabályt, a számvitel és statisztika tanárokkal jobb békében lenni, de ez szerintem szakmai ártalom mindegyiknél.


A szóbeli nem egy nagy kunszt, tényleg csak rád kíváncsiak.

Bár nekem még úgy volt (sajnos nem tudom, hogy ez még mindig így van-e), hogy ki kellett dolgoznom az előre megadott hétköznapi pénzügyes témákat, egyet húznom kellett és beszélni róla. Nyugalom! Ezeket nagyjából ott helyben is ki tudnád találni, de azért jobb ha készülsz.

Onnantól kezdve pedig egy átlagos beszélgetés rólad.

Nah meg azért jobb, ha utána nézel, hogy ki volt Keleti Károly. Szép kis plusz pont lesz!

2021. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!