Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógytornászként könnyű...

Gyógytornászként könnyű elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Elsőéves hallgató vagyok,és elég vegyes dolgokat hallottam az elhelyezkedési lehetőségekről.

2020. febr. 1. 20:50
 1/5 mi a fene ***** válasza:
Egészségügyben mindig van munka, és fejlődési lehetőség is.Tudni kell beteg emberekkel bánni.
2020. febr. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hol. Nagyobb városokban szerintem nehezebb, kivéve Bp. ott mindig hirdetnek helyeket. Kisebb intézményekben, nehezebben megközelíthető helyeken több lehetőség van. Kezd telítődni a szakma. Hiába egyre nagyobb az igény, a státusz kevés. Sokan pedig akik megtehetik, inkább magánhoz mennek, egy magánpraxis kiépítése pedig nem kevés idő és pénz.
2020. febr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az egészségügyben manapság nem nehéz annyira az elhelyezkedés. Persze ügyesnek és szorgalmasnak is kell lenni.Külföldön meg tárt karokkal várnak, jó pénzért.
2020. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha nem vagy valogatos, hogy hova/milyen osztalyra akarsz menni az elejen, akkor szerintem nem nehez. A lenyeg, hogy mar egyetem alatt, a korhazi gyakorlatokon probalj abba a korhazba menni, ahol esetleg szeretnel elhelyezkedni. Munkaba allas utan a lenyeg, hogy minel tobb tapasztalatot, ismeretseget gyujts. Onnantol egyszerubb. Raadasul a gyogytornaszok nagy tobbsegben lanyok, akik idovel sokan elmennek szulni, illetve nehany allami korhazban eltoltott ev utan maganvallalkozasba kezdenek. Plusz ha van lehetoseged es birod anyagilag, akkor erdemes 1-2 kepzest elvegezni mar egyetem alatt is.
2020. júl. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Milyen képzésekre gondolsz?
2020. júl. 30. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!