Ezt nem lehetne valahogy lebeszélni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy olyan iskolában kezdtem a gimis életemet, amit utálok Szeptember óta. Most megírtam újra a felvételit, ami elég jól sikerült, jó esélyeim vannak abba a suliba, ahova menni szeretnék. Viszont tényleg nem túl stabil a lelki állapotom azóta, és még 4 hónap van év végéig. Az apukám holnap megy szülőire, ahol elmondja az ofőnek, hogy nem maradok itt, sulit fogok váltani. Nem tudná valahogy lebeszélni vele vagy az igazgatóval azt, hogy erre a 3-4 hónapra már ne kelljen valahogy bemennem? Először a magántanulóság jutott eszembe, de azt is eltörölték. Tankötelezett vagyok júniusig sajnos, szóval a kiiratkozás sem jöhet szóba. Nem lehet lebeszélni velük, hogy csak igazoljanak minden órát, vagy nem tudom. 4 hónap még elég sok, és minden nap 4kor kelni és 3 órát utazni nem túl kellemes egy olyan iskoláért, amit legszívesebben lehánynék. Mik lehetnének a lehetőségeim?

2020. febr. 3. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Év közben is lehet iskolát váltani. Válts egy olyanra ahova átvesznek, mindegy hova, arra a 4 hónapra.
2020. febr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most örülnék ha már nem lennék tanköteles, mert átmehetnék ide a szomszédba az esti gimibe.. Máshova meg nem nagyon vennének át, pont ezért kellett írjak felvételit újra, mert erős sulikról beszélünk.
2020. febr. 3. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet.
2020. febr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, nem biztos, hogy jó ötlet elhíresztelni a sulidban, hogy elmész, mert lehet, hogy egyes tanárok még jobban mgszívatnak majd (az osztálytársakról nem is beszélve). Én tuti nem mondanék az évzáróig semmit.
2020. febr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!