Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matek info emelt erettsegivel...

Matek info emelt erettsegivel melyik egyetemre (budapest) erdemes menni? Fokent az informatika irant erdeklodom, erdekelnek a gep epitesek is, de erdekel a programozas is, melyik egyetem melyik szaka lenne idealis nekem?

Figyelt kérdés
2020. febr. 3. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
ELTE vagy BME.
2020. febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább OE mérnökinformatikust vagy BGE gazdaságinformatikust mondanék. Voltam BME-s két félévig, minden tárgyam megvolt, de semmit nem tudtam felmutatni a tárgyak keretein kívül. Sem meló, sem saját projekt, semmi. Persze, színvonalas képzés bla-bla, de én alapvetően nem tartom helyesnek azt a képzést, amin a puszta teljesítés annyira megterheli az embert, hogy érdemben semmivel nem tud foglalkozni iskolán kívül. Nekem nem jött be ez a kötöttség és szigor, jobban szeretem, ha önállóbb lehetek, rálátást adnak a dolgokra egy szintig elvárva, hogy tudjak dolgokat, egyébként meg rám hagyják, hogy miben mennyire mélyedek el. Én ezért ajánlok egy nem rossz, de nem elit és nen top egyetemet.
2020. febr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a tippeket :D
2020. febr. 4. 12:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Én villamosmérnökire mennék:D Van programozás és matek bôven!
2020. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem az a lenyeg, hogy fizika ne kelljen, max minimalisan :D ertem a fizikat de utalom :/ rossz volt a tanarom
2020. febr. 4. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!