Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Károli egyetem, Debreceni...

Károli egyetem, Debreceni egyetem vagy a Széchenyi egyetem jogász szak? Hol a legerősebb a jogi képzés?

Figyelt kérdés
Mineképp első 2 helyre írom az ELTE-t és a Pázmányt viszont a harmadik helyre ezek közül szeretném az egyiket beírni úgy mond “b tervnek” .

2020. febr. 9. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A legerősebb réges régóta a Szegedi Tudományegyetemen van. Sosem hallottál róla, igaz? A többi gyönge. Kapsz diplomát, ami nem jó semmire, hacsak apus vagy a keresztapu már el nem döntötte, hol fogsz dolgozni.
2020. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ma már mindenhol egyformán erős és szinvonalas a jogász képzés, mindegyik jogi karon vannak nagyon neves oktatók. Én Szegedre jártam, kollégám az ELTE-re, a barátnőm pedig Miskolcra. Egy helyen dolgozunk jelöltként, egy idősek vagyunk, semmi különbség nincs közöttünk tudásban a tekintetben, hogy hol végeztünk.Inkább azt nézd meg, hogy pl. a lakóhelyedhez melyik van közelebb, vagy melyik egyetem városa szimpatikusabb Neked, és aszerint döntsél.
2020. febr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Így van. Ezek az egyetemi rangsorok régóta nem az oktatás minőségét jelzik... a TDK eredmények alapján állítják össze pl, ami nem függ egy adott intézmény színvonalától. Oda menj, ami közel van, ami szimpi. Nem kell bedőlni a "nagy" egyetemek rémhírterjesztésének, ha tehetséges vagy, el tudsz helyezkedni bármilyen diplomával
2020. febr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Azért bőven van különbség egy eltes és egy miskolci vagy egy debreceni, de akár egy károlis jogász között.
2020. febr. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!