Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Doktori képzést lehet úgy is...

Doktori képzést lehet úgy is végezni egy adott egyetemen, hogy nem ott tanultam?

Figyelt kérdés
Szegeden vagy MA diplomám,, de az PPKE-n szeretném a doktorimat írni.
2020. febr. 10. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy ahogy az alapképzést és a mesterképzést is lehet két különböző egyetemen végezni, úgy lehet a PhD-t is máshol csinálni, nem csak ott ahol a mestert végezted.
2020. febr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy ez csókos rendszer. Tehát jóban kell lenned a témavezetővel
2020. febr. 10. 09:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. De szerintem a doktorképzésről megbízhatóbb információt kapsz az egyetemeken, mint itt a GYK-n.
2020. febr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valamennyire csókos, úgyhogy igyekezz jóba kerülni a piliscsabaiakkal. Járj konferenciákra, OTDK-zz, keress meg egy szimpatikus tanárt a tanszékről és kérj egy beszélgetést.
2020. febr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sosem szerettem az egyetemen érdeklődni, mert ott mindig a betanult szöveget mondják.
2020. febr. 10. 11:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, ha engem keresne meg valaki vagy a kollégáimat, rendesen foglalkoznánk a kérdéssel. Nincs betanult szövegünk.
2020. febr. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most, hogy bővítették a doktorin a keretszámokat, amiket így nem tudnak feltölteni kb boldog-boldogtalant felvesznek bárhová. Keresd meg az oktatót, aki kiírta a témát, amire jelentkezni szeretnél vagy, akihez menni akarsz és neki írj emailt. Nyilván vagy egy alap pont, amit el kell érni mindenhol és csókosoknak valóban könnyebben meg van ez a pont, de ha amúgyis volt eddig tudományos tevékenységed szerintem nem lehet gond. Hozzánk többen is jöttek más egyetemről és simán felvették őket.
2020. febr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!