Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Károli Gáspár Református...

Károli Gáspár Református Egyetem vagy Debreceni Egyetem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Legelső szaknak az igazságügyi igazgatásit szeretném beírni, harmadiknak pedig a történelem és állampolgári ismeretek és etika tanárt. Egyiket az egyik egyetemre, másikat pedig a másik egyetemre szeretném beírni. Szeretnék kérni egy kis segítséget vagy tapasztalatokat kb. milyenek ezek az egyetemek és hogy melyikre melyiket lenne érdemesebb beadni! Válaszaitokat várom és előre köszönöm!

2020. febr. 13. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazságügyi igazgatási helyett inkább a jogot javaslom a Károlin.
2020. febr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Debrecen ritka retek hely. Messziről kerüld el, menj akkor inkább a Károlira!
2020. febr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak a KRE!!! Voltam PPKE-s joghallgató, BGE-s pszk-s, most KRE ÁJK és mindent visz. Nagyon szeretem. Korrekt, barátságos, jó közösség, kiváló szellemiség. Igaz én jogot tanulok, de egy karon van asszem. Legjobb hely!
2020. márc. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is KRE-ÁJK-n vagyok és osztom az előttem szóló véleményét.
2020. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!