Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdaság és pénzügy matematika...

Gazdaság és pénzügy matematika osztatlan vagy matematika Bsc-re jár innen valaki?

Figyelt kérdés

Február 15-ig kell leadni a jelentkezést és valamilyen matekos irányba szeretnék tanulni. Az osztatlan képzésnél elbizonytalanít az, hogy 5 év és ha nem tetszik, akkor az azért elég hosszú idő. A matematika Bcs is nagyon tetszene, ez után egy Biztosítási és pénzügyi matematika mesterre gondoltam. Tudom, hogy nem tudtok helyettem dönteni, igazából személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi.

18/F



2020. febr. 13. 17:46
 1/3 Baluba ***** válasza:
Én matematikus Bsc-t és alkalmazott matematikus Msc-t végeztem, barátok által van némi rálátásom a BPM mestere is. Van valami konkrét kérdésed, azon kívül, hogy létezünk? :)
2020. febr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Főleg az érdekelne, hogy hol szoktak elhelyezkedni az itt végzettek és hogy mennyire nehéz vele állást találni. A tantárgylista alapján nagyon elméleti az egész (és pont ez tetszene benne), csak nem szeretnék vele tanítani/kutatni, nem tudom, hogy a versenyszférában mire jó.
2020. febr. 14. 16:13
 3/3 Baluba ***** válasza:
könnyű vele állást találni. Elmehetsz akár egy programozósabb, fejlesztői irányba, vagy a BPM által bankokhoz, ahol tucatszámra vannak nyitott állások jelenleg is.
2020. febr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!