Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Behívnak szóbelizni a Xántusba?

Behívnak szóbelizni a Xántusba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az idei írásbelim 62 pont lett csak és 45 hozott pontom van.Tudom kicsit elrontottam.

Minden szakott megjelöltem az olaszon kívül.

Van Bólyai országos helyezésem.

Mennyi az esély arra hogy behívnak szóbelizni?

Miket kérdezhetnek szóbelin, hogyan zajlik a folyamat?

Nektek hogy tetszett a xantusban a szóbeli, vagy miket hallottatok róla?

Elnézést a sok kérdésért, de nagyon izgulok. Előre is köszönöm!



2020. febr. 16. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Határeset. Ha szerencséd van behívhatnak.
2020. febr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Xantusba boldog-boldogtalant behivnak szobelizni. Nem tudom milyen nehézségű volt idén a felvételi, de a te pontjaiddal 95% hogy behivnak. En a negy evfolyamos emelt angol osztalyba jartam ami a “legelitebb”. Na haveromat 55 ponttal vettek fel oda... Szobelin egyebkent semmi kulonos nem volt, egy nagyon alap szovegertes feladatot kellett megoldani es magadrol meselni. Kesobb meg beosztanak egy nyelvi felmerore, ami mondjuk nem volt a legkonnyebb. Ha barmire kivancsi vagy, nyugodtan irj privatot.
2020. febr. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Fent van a honlapon, 61 pontos írásbelitől hívnak be. (A jövő hétfői és keddi szóbelizők listája már elérhető.) A szóbelin szövegértési feladat van, illetve elbeszélgetés, és egy két IQ kérdés. Nagyon kedvesek a felvételiztetők, a gyerekem tavaly fülig érő szájjal jött ki. :-) A Bólyai-s helyezésedet is érdemes megemlítened. Ezen a honlapon találsz még több információt az iskoláról és a szóbeliről: [link] illetve a korábbi évek felvételi ponthatárait itt tudod böngészni a "kalkulátor"-részben: [link] Sok sikert! :-)
2020. febr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Régen lehet,hogy boldog boldogtalan behívtak, de ma már ez nem így van. Évről évre magasabb a behívási ponthatár hiszen az ország egyik legjobb gimijétől beszélünk...

A szóbeli nem nehéz, pont úgy zajlik ahogy azt előttem leírták, legyél nagyon elegáns, udvarias és határozott. Good luck!

2020. febr. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!