Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Angolosok figyelem segítségre...

Matyas2001 kérdése:

Angolosok figyelem segítségre lenne szükségem?

Figyelt kérdés

11.osztàlyos vagyok a tanár fel adott egy olyan feladatot, amiben beadandókat kell csinálnom a következőkről:


1. Travelling

2. Daily routine

3. My school

4. Christmas and New Year

5. Clothing

6. Free time activities

7. Seasons

8. Introduction

9. Sports

10. My family

11. My flat

12. Hobby

13. Shopping

14. Meals

15. TV, radio

16. Music

17. PC, mobile phones and modern technology

18. Pets

19. Kisvarda

20. Environment


Ha ezekről tudnátok nekem írni angolul egy 10-15.szavas fogalmazást, azt meg köszönném!


2020. febr. 17. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:

:DDDDD


Senki nem fogja megírni helyetted a házi feladatod, ingyen legalábbis biztosan nem. Teljesen feleslegesen gépelted be az egészet.

2020. febr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Komolyan azt gondolod, hogy valaki helyetted megírja a házi feladatodat? Ráadásul vadidegen írja meg, hogy mi a hobbid, a szabadidődben mit csinálsz meg írjon Kisvárdáról?

Ez ám a lustaság!

2020. febr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
első két hozzászóló elvégre azért lenne ez az oldal hogy segítsenek az emberek egymásnak. nem értem arra van energiátok hogy kioktassátok de arra nem ha már írtok hogy segítsetek is neki? sajna nem tudok angolul kérdező amúgy segítenék.
2020. febr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az utolsónak ment a zöld kéz a többinek meg a hasznosabb!
2020. febr. 19. 16:51
 5/9 anonim ***** válasza:

3as, arra van az oldal, hogy segítsenek az emberek egymásnak, nem azért, hogy megírják a házi feladatot azok helyett, akik lusták.

Ki az a hüle, aki 20 témáról ír egy 200-300 szavas szöveget? Ráadásul honnan a ... ból tudja bárki is, hogy a kérdezőnek miyen a lakása, milyen hobbijai vannak, mit szokott vásárolni, milyen zenét hallgat, milyen állatai vannak, plusz ismerje Kisvárdát és hogy a kérdező mit sportol....

Gratulálok a kérdezőnek, valószínűleg azt sem érti, hogy mi a feladat, de te se, hiszen nem tudsz angolul, ezért nem tudod mik vannak a felsorolásban, csak idejöttél okoskodni - már ha nem a kérdező másik regisztrációja, mert nem is értem mit keres az angol topikban valaki, akik nem tud angolul...

2020. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as: Nem, nem erre van ez az oldal. Ez az oldal arra van kitalálva, hogy amikor Matyika megakad a fogalmazásában és nem biztos benne, hogyan kell használni a szenvedő szerkezetet akkor megkérdezze itt a közösséget, és ki tudjuk őt segíteni. A gyakori nem arra lett kitalálva, hogy lusta kisgyerekek másokkal irassák meg a házi feladatuk, ez nyilván etikátlan és csalás. Nem véletlenül nem is segít neki senki, és nem véletlenül oktatjuk ki őt. Jobb, ha korán megtanulja, hogy az élet egyáltalán nem így működik. És jelen esetben nem is kell így működnie.:)
2020. febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak üzenem, hogy egy a nevem Mátyás nem szeretem ha becézik, kettő talán azért kérdezgetek itt a GYIK-on mert 11.éve nem járok iskolába és otthol tanárok nélkül nagyon nehéz az idegen nyelv!!!! Három a sok okoskodó embernek pedig üzenem, hogy súlyosan mozgássérült vagyok azért nem tudok iskolába járni nem pedig azért mert nem szeretnék tanulni, tanulni igen is jó dolog csak sok gyerek nem tudja értékelni a tanulás ízét.
2020. febr. 20. 09:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Senki nem kételkedik benne, hogy tanárok nélkül nehéz az idegen nyelv, de ez nem tartozik ide. A csalás az csalás, akkor is ha hátrányos helyzetű vagy. A kommentjeid alapján egy idegen nyelv tanulásához megfelelő szellemi képességekkel bíró embernek tűnsz, aki csak simán lusta és elég nagyképű. Szóval ne fogd egyéb hiányosságaidra a lustaságodat. Ezt a jövőre nézve is érdemes lesz megjegyezned. Hiába sajnáltatod magad, az életben is megtapasztalod majd, hogy az embereket nem egyszerű palira venni, nem véletlenül nem találsz olyan balekot itt sem, aki megcsinálná a házid helyetted. Először a hozzáállásodon kéne hatalmasat alakítani, aztán jöhet az angol. Sok sikert!
2020. febr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező nem egészen értelek, de lehet, hogy bennem van a hiba:

kérdésedben: "11.osztàlyos vagyok, a tanár fel adott egy olyan feladatot..."

utolsó válaszodban: "11.éve nem járok iskolába és otthol tanárok nélkül nagyon nehéz"


Egyszer 11.osztályos vagy, másszor 11. éve nem jársz iskolába. Egyszer a tanár adta fel a feladatot, másodszor meg tanár nélkül nehéz. Hogy van ez?


Mondjuk lényegtelen, mert az utolsóval egyetértek +továbbra sem értem hogyan tudná helyetted megírni bárki (ha nem zavarná, hogy csalás és hogy semmit nem tanulsz ha más írja meg), hogy mi a TE napi rutinod, milyen a TE iskolád, mik a TE hobbijaid, mileyn állataid vannak és hogyan írjon Kisvárdáról. Érted a feladatot? Ismered a szótárt? Attól, hogy mozgássérült vagy tudsz gondolkozni, azért tanulsz angolul, hogy aztán tudjál is - gondolom. Ha más írja meg helyetted a házit, hogy fogsz megtanulni angolul? A házi azért van, hogy gyakorolj és ha valamit nem tudsz, nem értesz, az kiderüljön a tanárnak (ami nem tudom, hogy akkor most van-e vagy nincs, de mindegy is), hogy el tudja magyarázni és te megértsd, megtanuld. Ha bármilyen akadálynál, nehézségnél azzal fogsz majd jönni, hogy mozgássérült vagy és ezért nem tudsz mondjuk angolul beszélni vagy ezért nem tudod a történelmet, ezért nem tudsz helyesen írni, akkor mit fognak gondolni, ki fog komolyan venni?

2020. febr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!