Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagy hülyeség, ha azért nem...

Nagy hülyeség, ha azért nem szeretnék átmenni egy másik iskolába, mert nagyon szeretem az osztályt?

Figyelt kérdés

Jelenleg a Modell Divat gtafikus szakán vagyok. El lustultam,mert nekem ez gyenge iskola. A rajz óra számok idén 3 és egyre kevesebb lesz.

A Jashikba mennék át,mert ott 4 óra van 9. Be a többit még nem tudom.


Csak az osztály tart vissza,mert nagyon megszerrettem,tényleg minden féle emberreket lehet megtalálni és az osztályban egyre jobban kezdem azt érezni,hogy tényleg itthon vagyok. Megtaláltam az én társaságaimat. Csak az hogy gyenge.

Az egyik barátom és tanárom is azt mondta,hogy mimdenébben jobb lenne át menni.


Később lehet meg fogom báni ha nem megyek át.

De lehet ez egy kihívás is nekem, hogy többet kell tanulak,mind ugy rajz,mind tantárgyira. Eleve nem készít úgy fel az éretségire így még többet kell tanuljak,hogy bekerüljek egy egyetemre.


Szerintetek? Szükségem lenne egy okosabb ember tanácsára/véleményére.


2020. febr. 18. 18:56
 1/3 MikeS13 ***** válasza:
A tényszerű igazság sajnos az, hogy az iskola végén mindenki megy a maga útján, feloszlik a csapat, emlékké halványulnak a közös dolgok, és legfőképpen csak az marad meg, amit magadnak összeraktál. Szóval az a fontos szerintem, hogy Te mit teszel bele a kalapba, mert abból tudsz majd később kivenni.
2020. febr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés..

Elsődleges szempont, hogy fejlődj és fejlődhess a jövőben.

Viszont nem tudhatod, hogy a másik iskolában milyen az osztály / tanárok.

Nekem anno általánosban nem volt sajnos jó osztályom. Igaz voltak barátaim, de összevetve soha nem volt összetartó osztály, nem szerettem valamiért oda járni.. ugyhogy ‘megszenvedtem’.

És szerintem ez is számít, hogy boldogan mész, hogy jaj de jó lesz ott a többiekkel vagy , hogy már megint abba a sz*rba kell bemenni.

Jó tudom, más az általános és a középiskola is:)


Szüleid mit mondanak? Mi a véleményük?

2020. febr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A szüleim ezekbe nem tudnak beleszólni
2020. febr. 19. 04:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!