Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debrecen vagy Pest? Pénzügy...

Debrecen vagy Pest? Pénzügy és számvitel szak

Figyelt kérdés

hogy döntenétek?

Debrecen és Pest között nem tudok dönteni, jövőre mennék egyetemre pénzügy és számvitel szakra szeretnék menni. A legtöbb osztálytársam Debrecenbe megy de engem vonz Budapest is, az ismeretlen ugyanakkor Debrecent már ismerem kB 1 óra vonattal lenne ismerős, Pest 3 óra vonattal de nem ismerek az egyetemen senkit.



2020. febr. 19. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

szerintem Debrecen nem rossz választás, ám Pest sem

Debrecenben készülj arra, hogy igazából itt nem sok minden van :D Pesten több a szórakozási, kulturális lehetőség. a szakról magáról nem tudok nyilatkozni, debrecenben tanulok, de nem ilyen szakon.

én is anno pest és deb. közt gondolkodtam. Azért választottam főleg deb.-t, mert nem szerettem volna teljesen egyedül budapestre menni. és tök jól tettem, mert a barátom budapesti, és rájöttem, mennyire utálom pestet egyébként :D

2020. febr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor sem döntesz rosszul ha Pestet, s akkor sem ha Debrecent választod.

Pest talán valamivel macerásabb, és az a 3 órás vonatozástól és idegrohamot kapnék!

Még az egy óra is sok nekem vonaton.

2020. febr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
28%
Hát... amiket írtál, akkor inkább Debrecen. Pedig az egy eléggé szar hely.
2020. febr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!