Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen vegzettseg kell ahhoz...

Milyen vegzettseg kell ahhoz hogy sportriportet lehessek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék sportriporter lenni, ez az álom szakmám de nem tudom hogy lehet ezt elerni. Milyen egyetemre kellene jarni, milyen szakra? Es ha megvan a vegzettsegem hogy lehet allast talalni pl m4 sport nal? Olvastam hogy a TF-en lehet tanulni de oda nem szeretnek menni mert nekem a gyakorlati resze nem megy, nem vagyok jo tesibol.

2020. febr. 19. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Kommunikáció- és médiatudomány, plusz jártasság a sportban

De azért kapcsolatok is kellenek.

2020. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ehhez csak azt szeretném hozzá tenni, hogy néhányuk az idegbajt hozza rám a folyamatos locsogásával. Mindenféle, az eseményhez nem tartozó ökörség jön az orruk alatt lévő lyukból, arról nem is beszélve, hogy némelyikük úgy közvetít, mintha nem tv-t néznénk, hanem rádiót hallgatnánk.
2020. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ehhez nem kell egyetem.

Egy jó tanfolyam kell, ahol kapcsolatokat tudsz építeni. Pl.

[link]

2020. febr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!