Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt szintű érettséginél...

Emelt szintű érettséginél mennyit lehet maximum rontani a szóbelivel? (Idegen nyelvek)

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy valakinek jól sikerül 90-95%-os az írásbelije , de a szóbelin lefagy , és nem tudja hozni a formáját , akkor mennyit ronthat maximum?

2020. febr. 20. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem max. 5-6 százalékot , nyilván ha egyáltalán nem szólalsz meg akkor többet de azért a tanárok ilyenkor igyekeznek mindenre pontot adni amire lehet. Nekem 94 lett, és a szóbelin eléggé lefagytam, rosszul sikerült de csak 1 szálékot rontott ,így lett 93
2020. febr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Emelt szinten csináltad ?

Az jó hír mert én szóban , idegenek előtt, vizsgahelyzetben le fogok fagyni, tuti :D

2020. febr. 21. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért a matek érettségire is készülj már egy kicsit! Nem középiskolás fokon! A 90% írásbeli 108 pont, a szóbelin kell kapnod 4-et, az 74%. De aki 90-et ír, vagyis nagyon jól tud (95-ről álmodozni már elszállt önbizalom), az nem fog a szóbelin megnémulni. Nem engedik ki a tanárok úgy, hogy ne tegyenek meg mindent annak érdekében, hogy a legtöbbet hozza ki magából.
2020. febr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első, neked nem sikerült rosszul, az írásbelid 112 pont lett, a teljesed 140, vagyis 28 pontot kaptál a szóbelin a 30-ból. De ezt neked jobban kell tudnod, mint nekem, mert megmondták.
2020. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!