Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz fogorvosnak...

Mennyire nehéz fogorvosnak tanulni?

Figyelt kérdés
Persze, nehez bekerulni es bent maradni is, sot a legelso felev eleg huzos lenne.Ezzel tisztaban vagyok, engem az erdekelne, hogy akiket felvettek annak mennyi egyetemi eve van? Marmint van ideje arra, mint a tobbi egyetemistanak, peldaul egyszer-ketszer egyetemi bulik, baratokkal lenni, szabadido. Vagy csak az egesz egy hatalmas gurcoles? Bunkokat nem kerek :)
2020. febr. 21. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ugyan általános orvosis vagyok, de úgy tapasztaltam, hogy a fogorvosis ismerőseimnek több szabadidejük van, mint nekünk. Hetente egyszer természetesen mindig belefér a szórakozás, esti kimenő, és mellette minden nap maradhat időd valami kikapcsolódásra, sportra. Ehhez nyilván az kell, hogy a tanulással töltött idő effektív legyen, és ne az utolsó pillanatra hagyd a tananyag 90%-át, (ami itt óriási mennyiséget jelent) hanem akár minden nap szánj egy órát a készülésre az esedékes tárgyból (ezt most a szorgalmi időszakra értem, vizsgaidőszakban természetesen ez nem 1, hanem 10 óra, de nyugi, olyankor senkivel nem lehet találkozni, mindenki el van foglalva)
2020. febr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom! :)
2020. febr. 21. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!