Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A szakirányú továbbképzéseken...

A szakirányú továbbképzéseken teljesített tárgyakat el lehetne fogadtatni alapszakon vagy mesterszakon?

Figyelt kérdés

Tavaly szereztem diplomát kertészmérnökin és utána elkezdtem egy szakirányú továbbképzést.

Tetszik tetszik, de most jelentkeztem kémia alapszakra egy másik egyetemre.

Szakirányúról is elfogadnak tárgyakat alapszakba?



2020. febr. 22. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze. Ez ugyanolyan egyetemi képzés ugyanolyan egyetemi tárgyakkal. Ugyanúgy van minden. Én szakirányú továbbképzésemen pl ugyanaz a talajtan van, mint a BSc-seknek.

Nyilván ez egyetemen belül egyértelműen elfogadható. Az egyetemek közti tárgyelfogadás viszont mindig necces.


Szóval amíg nem fogadja el a tanárod a tárgyat, addig mindenképp tanulj rá, készülj!


És ja, próbáld meg elfogadtatni!

2020. febr. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!