Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akkor nem kell szóbeliznem a...

Akkor nem kell szóbeliznem a Teleki Blanka Gimnáziumban?

Figyelt kérdés
Az van írva a honlapon, hogy ha eléred a 123 pontot hozott pontok+ írásbeliből, akkor még be se kell menni. Nekem 75 pontom lett+ hozott pontok 50. Ugye ez 125.

2020. febr. 23. 18:26
 1/8 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi lennék ,bár nekem csak 122 pontom lett de így elvileg csak beszélgetés lesz nem tantárgyi szóbeli.Egyébként ha van kedved írj,ha akarsz beszélgetni szívesen ismerkednék emberekkel így előre.
2020. febr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha az van odaírva a honlapjukra, akkor minek kerdezed meg? Annál hitelesebb forrást nem találsz.
2020. febr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy ilyenkor hogyan adnak pontot a szóbelire, hogy el se megyek? Meg a honlapra kiírják, hogy mi van.
2020. febr. 24. 18:51
 4/8 A kérdező kommentje:
Na azóta már megtaláltam a honlapon. Ilyenkor max pontot adnak a szóbelire.
2020. febr. 25. 16:38
 5/8 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, 124 pontom van
2020. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát nem vagytok semmik. Remélem nyelvi előkészítőre készültök és nem sima törire. Én ma voltam ott felvételizni. nem tudtam, hogy ilyen magas ponttal mennek oda..
2020. febr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Utolsó, ezt úgy érted,hogy sok a pontjuk a sima törire?
2020. márc. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
6-os töriből szóbeliztél? Megkérdezhetem hogy hogyan zajlott és hogy mennyire voltak kedvesek?
2020. márc. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!