Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Második szakmát megérné...

Második szakmát megérné kitanulni?

Figyelt kérdés
Már van egy rendes szakmám de az nem ér semmit és szeretnék még tovább tanulni. Lehet még egy szakmát letenni szintén nappali tagozaton érettségi nélkül is? Jelenleg nem tanulok vagy dolgozom de ősztől szeretnék tovább tanulni, suliba járni újra. Ilyenkor elég ha írok az iskoláknak és kérdezősködök? Nem szeretném még elpazarolni ezt a pár évet ami még van nekem tanulásilag (22 vagyok).

2020. febr. 24. 02:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze! Miért ne érné?
2020. febr. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom :D. De jó lenne még sulizni.
2020. febr. 24. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Én pl: az ács vagy bádogos szakmát ajánlanám.


Lehet, hogy a bádogos még jobb is, mert azért fizikailag egyszerűbb mint az ács.

De pár év tapasztalat után az ilyen szakmával rendelkező ismerőseim keményen szakítanak most.

2020. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :D.
2020. febr. 25. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!