Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mozdonyvezető szeretnék...

Mozdonyvezető szeretnék lenni, hogyan tovább? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Hol, hogyan tudnék képzésre jelentkezni? Az mindegy hogy ingyenes vagy fizetős. Illetve van e szükségem valamilyen előképzettségre?

2020. febr. 26. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2020. febr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Budapest... Én meg Baranya megyében élek :( . De azért köszi....
2020. febr. 27. 17:04
 3/7 A kérdező kommentje:
Továbbá csak szakmám van, érettségim nincs. Asszem marad a kamionozás, az a másik ami érdekel. Maximum az mellet letehetek érettségit levelezőn és akkor talán abból a keresetből már tudok annyit mozogni hogy mozdonyvezető lehessek valamikor...
2020. febr. 27. 17:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2 év az érettségi, megéri letenni!
2020. febr. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Érettségi nélkül felejtős.
2020. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De nagyon is megéri! Nagyon jól kereshetsz vele és nagyon nagy szükség van mozdonyvezetőkre!
2020. febr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

Ez a baranyai vagyok nem megyek el oda.... ezt felejtsd el. Ha a lakohelyeden is lenne felvetel mozdonyvezetonek, akkor is sokszor lenne olyan, hogy nem ott vegeznel.....

En is fehervarra jelentkeztem, majd mondtak, hogy ida jelentkeztem, de nem csak ott fogok jarni, es sokszor nem ott fogok vegezni.....

Ergo tokmindegy hiva jelentkezel. Plussz eleg sok helyre keresnek megint gyakornokokat.

2020. márc. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!