Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi Zala megyében hol...

Érettségi Zala megyében hol lehet?

Figyelt kérdés
Idén végzek a középiskolában pincér szakon és szeretnék érettségizni de nem nagyon tudom, hogy hol lehetne és hogyan!

2020. febr. 26. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Oktatási hivatal honlapján fent szokott lenni az aktuális vizsgaidőszakra érettségit szervező iskolák listája. Onnan ki tudsz választani egyet magadnak, vagy bemész bármelyik kormányhivatalba és ott leadod a jelentkezésed ők pedig beosztanak valamelyik iskolába.
2020. febr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1: a kérdező el, ha jól értelmezem, csak szakmája lesz, ezzel nem jelentkezhet érettségire.


Kérdező: ha van szakmád, mehetsz két éves képzésre.

A közeledben lévő gimikben, ezakgimnáziumokban tudsz érdeklődni, indítanak-e mostanában ilyet?

2020. febr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen tényleg erre nem figyeltem. Hány osztályod van most így? Akkor mehetsz érettségire ha meg van a 4. is. Gondolom 2 vagy 3 éves volt a pincér szak, tehát ki kéne egészíteni.
2020. febr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 éves a szakom
2020. febr. 28. 12:00
 5/7 anonim ***** válasza:
És ott a sulidban nincs lehetőség plusz 1 évre hogy érettségizhess?
2020. febr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem írtál települést. Egyelőre Nagykanizsán találtam:


[link]

2020. febr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lentiben vagyok és azt rebesgetik, hogy jövőre lehet, hogy nem lesz, ugyhogy időben "elkezdtem" keresni
2020. márc. 7. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!