Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceni orvosisok! Mesélnétek?

Debreceni orvosisok! Mesélnétek?

Figyelt kérdés
Mesélne nekem akinek van ideje és kedve részletesen a Debreceni Egyetem ÁOK karáról, koliról, bulikról, gyakorlatokról, az egész rendszerről stb. Tudom, hogy sok ilyen kérdés van de nagy részük régi, és mindig jobb többféle szemszögből megvizsgálni a dolgokat:) 17/L

2020. márc. 5. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Debrecen? Én utáltam. Egy félév után besokalltam. Szar egyetem, szar tanárok, mégszarabb város és környék.

Megnyomtam magamnak a Reset gombot és átiratkoztam Szegedre.

Egy megváltás volt!

2020. márc. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és egyébként, ha nem kened-vágod a fizika-matek vonalat már első félévben kicsinálnak. Semmi orvosis dolgot nem fogsz tanulni az elején.
2020. márc. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megjegyzem, az alapozó modul (első két év) egyik egyetemen sem teljesen az orvoslásról szól. Nem véletlen hívják úgy, ahogy. Csak azért írom, mert a gimisek nem tudhatják és szerintem a legtöbb ember csalódik egy kicsit.

Sajnos a kérdésere nem tudok válaszolni, én is Szegedre járok.

2020. márc. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
De Debrecenben az első félévben aztán tényleg, abszolúte semmi orvosis dolgot nem vesznek. Szegeden legalább van anatómia....
2020. márc. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!