Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME-GPK mechatronikai mérnöki...

BME-GPK mechatronikai mérnöki MSc-n milyen az órarend? Heti hány órátok van? Tudtok mellette dolgozni? Megcsinálható akkor is, ha nem ott végeztem az BSc-t?

Figyelt kérdés

Egy másik egyetem ugyanezen szakára járok, és gondoltam elkezdem felmérni a lehetőségeket a továbbiakkal kapcsolatban.

A BME-s MSc-s mechatronikus képzéssel MINDENRE IS kíváncsi vagyok, nagyon hálás lennék érte, ha egy érintett írna széleskörűen a témáról :)

Mennyire hozható csúszás nélkül, mennyire van mellette "élet", mennyivel könnyebb/nehezebb mint a BSc, mennyire nehéz egyáltalán bejutni? Plusz bármi tapasztalat ami van, ÉRDEKEL! :D


Viszont tisztelettel kérek mindenkit, csak az írjon, aki segítő szándékkal teszi.

(Lehúzó, rosszindulatú, "ne menj oda", "eddig miért nem oda jártál", stb típusú válaszadók kérem kíméljenek. Minden más válaszadónak pedig hatalmas pacsi.:))



2020. márc. 8. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne.

Esetleg szabad tudni, hogy a kérdező melyik egyetemre jár most? Én szeptembertől kezdem a Mecha Bsc-t a SZIE-n.

Üdv.

2020. márc. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!