Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kell tudni az egyéni...

Mit kell tudni az egyéni tantervről?

Figyelt kérdés
Mennyiben másabb, mint a magántanulóság? Be kell járni hetente iskolába? Milyen előnyökkel és hátrányokkal jár? Mindegy egyéb info jöhet róla. Aki ezt választotta, vagy magántanuló, leírnátok kérlek, hogy megbántátok-e, vagy sem, és hogy miért? Köszönöm:D

2020. márc. 12. 01:26
 1/4 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Tanrend.

Nem különbözik a magántanulóságtól. Nem kell bejárni és az iskola nem köteles a vizsgára felkészíteni. Ez az előnye és a hátrány is.

2020. márc. 12. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:D varok meg további véleményeket is
2020. márc. 12. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A sulimban félévkor az öt egyeni tanrendes diákból kettőt megbuktattak vagy 5 tárgyból. Nem tanultak egy szót sem. Én nem láttam őket a suliban. A tanárok emailben elküldték a tanulni valót.


Szerintem ha tovább akarsz tanulni a felsőoktatásban akkor hátrány a magántanulóság.

2020. márc. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet te olyan iskolába jártál:) én egy viszonylag erős gimnáziumba járok, itt nincs bukás. Köszönöm a válaszod!
2020. márc. 17. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!