Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen foglalkozás illene...

Milyen foglalkozás illene hozzám, az alul felsorolt tulajdonságaim alapján?

Figyelt kérdés
Szeretek segíteni embereken, mind lelki problémákban, mint fizikaiakban. Olyan munkahelyet szeretnék ahol mindig újabb kihívásokat kell megoldani. Orvosin gondolkoztam, de nem tudom, hogy az orvosi ágnak melyike illene hozzám.

2020. márc. 25. 13:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Kb bármilyen szakorvosra igaz ez, de a legcsodálatosabb sikereket szerintem pont ott lehet elérni, ahol a legfájdalmasabb dolgok is vannak, pl onkológus, mentőorvos, baleseti sebész stb. Felemelő lehet meggyógyítani pl egy rákos kisgyereket vagy egy autóbalesetest, akiről már mindenki lemondott, de ezekben a szakmákban van a legtöbb haláleset is.

Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy más orvosok munkája kevesebbet ér, mert nem igaz, minden orvos életeket ment, fontos dolgot csinál.

Szerintem neked a gyógytornász is jó lehet, ő is foglalkozik a páciensekkel testileg-lelkileg, gondolj pl a mozgássérültekre, amputáltakra.

2020. ápr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!