Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha van mesterdiplomam, mennyir...

Ha van mesterdiplomam, mennyire szamit hogy hol szereztem az alapszakos diplomamat?

Figyelt kérdés

Gazdasagi szakrol van szo!


Ha egy nevenincs egyetemen szereztem penzugy szamvitel alapszakos diplomat,viszont utana Penzugy Msc re mar a Corvinusra vagy az Eltere megyek,mennyire fogjak nezni hogy honnan van az alapszakos diplomam?Ha mesterszakot is elvegzel onnantol mar inkabb az szamit?



2020. márc. 25. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Semennyire. Ami számít, hogy megvan - e a szakértelmed vagy nem.
2020. márc. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Hát nemtudom. Azért az egy nyílt titok, hogy sok esetben (nem mindig és nem mindenhol!!!), nem mindegy, hogy hol végeztél. Vannak olyan diplomák, amiket előnyben részesítenek, megszerzési hely alapján.

De nyilván nagyon fontos, hogy jó legyél abban amit tanulsz, egy jó gyakorlati hellyel, szerintem tök mindegy, hogy hol szerezted.

2020. márc. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom!Tehat hogyha en elvegzek egy nevenincs iskolan egy alapszakot,majd egy Corvinuson vagy egy Elten,amik azert neves egyetemek elvegzek egy pl penzugy msc-t,akkor onnantol kezdve mar a mesterdiploma lesz a donto,es nem azt fogjak nezni h hol csinaltam az alapszakot,mivel hogy mar van egy magasabb foku vegzettsegem es az lesz a mervado?
2020. márc. 26. 00:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Vagyis inkabb akkor ug kerdeznem,hogyha van egy alapszakos diplomam es egy mesterszakos diplomam is,mindeketti egyarant gazdasagi terulet,akkor a mester lesz inkabb a mervadobb,es a masik pedig kevesbe fog szamitani?
2020. márc. 26. 01:00
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
A nevesincs diplomád is teljesen jó, ha értesz ahhoz, amit csinálsz. De valóban dob a CV-den kicsit egy jobb nevű iskola. De legyenek reális elvárásaid az egyetemmel szemben: a Corvinus is a legszаrаbb ligában szerepel a világranglistán (1001+ hely, [link] tehát ha azt hiszed, hogy ez valami hú de szuper hely, akkor csalódni fogsz. Még európai viszonylatban is a bóvli kategória.
2020. márc. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!